• نام تجاری (برند) : هاینو
  • پروانه بهره برداری / تولید :
  • نام شرکت : شرکت هاینو
  • شماره ثبت شرکت :

تماس با آگهی دهنده

نام محصول : لگ زنانه های نو
کد محصول : ۱۰۱
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید.
استان،شهر : تهران-تهران
نشانی : ستارخان،حبیب الله،نبش سروش یکم،پلاک 195

توضیحات : رنگ بندی:
طوسی،صورتی،سبز

ضد باکتری (nano anti bacterial )

با افزایش جمعیت بشر و بطور موادی تکامل میکروارگانیسم ها شامل انواع قارچ ، باکتری ، ویروس ، جلبک و … احتمال انتقال و شیوع بیماری در جوامع بشری به شدت بالا رفته است . یکی از بهترین بسته ها برای رشد و شیوع انواع میکروارگانیسم ها ، منسوجات می باشند . از طرفی برخی از این میکروارگانیسم ها باعث تجزیه و تخریب منسوجات به خصوص منسوجات سلولزی و پروتئینی می شوند که نتیجه آن کاهش خواص میکانیکی بوی نامطبوع و … می باشد .

برای ایجاد خاصیت ضد میکروارگانیسم ها ( باکتری ، میکرب ، قارچ ، هاگ و … ) از روشهای مختلفی استفاده می شود که در زیر چند روش بطور مختصر اشاره می گردد.

یکی از متداولترین روشها اضافه کردن مواد آنتی باکتری در حین فرایند تولید الیاف مصنوعی می باشد در روشهای مختلف تولید الیاف مثل ذوبریسی ، بررسی یا الکتروریسی می توان نانو ذرات را به محلول یا مواد مذاب اضافه نمود

در مورد الیاف طبیعی مثل الیاف سلولزی و پروتئینی طبیعی امکان ضدباکتری کردن در حین فرایند تولید وجود ندارد و باید در مرحله تکمیل ( fihishing ) کالا را ضد باکتری نمود .

برای ضد باکتری نمودن محصولات نهایی هم میتوان از روش آغشته سازی یا اسپری استفاده نمود در این روشها به ترتیب از ثبات و ماندگاری تکمیل کاسته خواهد شد .

ضد امواج


امروزه در عصر پیشرفت تکنولوژی ، کاربرد و استفاده از طیف های فرکانسی و امواج رادیویی در حال گسترش روز افزون است مطالعات متعددی در مورد رابطه این امواج با مشکلات جدی سلامت انسان از جمله سرطان ، سقط جنین ، خستگی های مزمن ، اوتیسم نقص سیستم ایمنی ، فراموشی ، افسردگی ، حالت تهوع و… انجام شده است
با توجه به مصارف مختلفی که می تواند پارچه های با قابلیت جذب و محافظت از امواج در صنایع مختلف داشته باشد ، مجموعه تحقیقاتی تنکو بدنبال تولید شکم بند دوران بارداری ضد امواج با بکارگیری تکنولوژی نانو بوده است .
این شکم بندهای هوشمند علاوه بر جذب امواج و حفظ سلامت جنین ، در جلوگیری از افتادگی شکم و همچنین کاهش کمردرد که در طی دوران بارداری در زنان مشهود است کاربرد دارد .
ویژگی ها و کاربردهای خاصیت ضدامواج


با توجه به خطرات مخربی که امواج مختلف محیط زندگی خصوصا موبایل بر جنین انسان دارد این خاصیت باعث میشود که میزان تاثیر این امواج بر جنین کاسته شده و از بروز مشکلات شدید ژنتیکی و اختلالات دیگر جلوگیری نماید .
جلوگیری یا کاهش کمردرد
طبق مطالعات انجام شده بین 50تا 70درصد زنان در طی دوران بارداری به کمردرد مبتلا میشوند . با استفاده از شکم بند مخصوص این دوران ، میتوان تا حد زیادی این درد را کاهش داد .
کاهش علائم کشیدگی پوستی
حجیم شدن و افتادگی شکم طی دوران بارداری خصوصا در ماههای آخر ، امکان ایجاد کشیدگی پوست ناحیه شکم در زنان باردار را افزایش میدهد . با استفاده از این شکم بند میتوان این احتمال را تا حد زیادی کاهش داد
کمک به ریکاوری سریع پس از زایمان
همانطور که در مورد فوق ذکر شد شکم بند از کشیدگی پوست طی دوران بارداری جلوگیری می کند ، لذا پس از زایمان پوست ناحیه شکم سریعتر به حالت قبل باز می گردد .
خاصیت جذب شوک
ساختار نرم و انعطاف پذیر شکم بند می تواند آسیب به جنین ، بر اثر ضربات ناگهانی به شکم را کاهش دهد .
قابلیت تنظیم در طی دوران بارداری
طراحی منحصر به فرد شکم بند و استفاده از پارچه های مخصوص این امکان را فراهم آورده است که در طی دوران بارداری با افزایش حجم شکم بتوان آن را تنظیم نمود .
پوشیدن و بازکردن آسان
به دلیل شرایط خاص زنان باردار خصوصا در اواخر دوران بارداری ، این شکم بند به نحوی طراحی شده است که بتوان با سهولت از آن استفاده کرد .
سبک و راحت
وزن بسیار پایین این شکم بند باعث رضایت مادر به هنگام استفاده از آن می شود .
ثبات شستشوی بالا
تمام مواد شکم بند دارای ثبات زیادی در برابر شستشو میباشد .

چنانچه فکر می کنید اطلاعات این آگهی دارای اشکال هست، به ما اطلاع دهید: گزارش اشکال