• نام تجاری (برند) : دلبان
  • پروانه بهره برداری / تولید :
  • نام شرکت : لابراتور آرایشی و بهداشتی دلبان
  • شماره ثبت شرکت :

تماس با آگهی دهنده

نام محصول : کرم همیشه بهار
کد محصول : G-1
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید.
استان،شهر : تهران-تهران
نشانی : تهران –کیلومتر 11جاده مخصوص-روبروی فروشگاه سپه-خیابان سی ام چهار راه دوم، سمت راست –پلاک 15

توضیحات : گل همیشه بهار از گذشته دارای جایگاه خاصی در درمانهای طب سنتی برای اگزما، التهاب ، سوختگی های جزئی از جمله آفتاب سوختگی، زگیل، و جراحات جزئی مانند رگ به رگ شدن و زخم استفاده می شده است. گل همیشه بهار حاوی مقدار زیادی از فلاونوئیدهاست که به عنوان آنتی اکسیدان در بدن عمل می کنند. آنتی اکسیدان ها برای حفاظت از سلول های بدن از آسیب ناشی از فرآیند شیمیایی به نام اکسیداسیون می باشند. اکسیداسیون موجب تولید رادیکالهای آزاد و مواد شیمیایی می شود که ممکن است عملکرد سیستم ایمنی بدن را سرکوب کند.

کرم آبرسان حاوی عصاره گل همیشه بهار موجب تسریع در بازسازی سلول های آسیب دیده پوستی در دوره نقاهت می شود و به بهبود گردش زیر پوستی خون کمک می کند

مرطوب کننده عمقی و ضد خشکی پوست

کرم آبرسان دلبان ،به این منظور فرموله گردیده است که با مرطوب نگه داشتن عمقی پوست و جلوگیری از خشکی آن به پوست کمک کرده تا در مقابل عوامل محیطی واکنش های مناسب نشان دهد زیرا خشکی پوست یکی از عوامل آغاز مشکلات پوستی می باشد علاوه بر این اثرات ضد التهابی و تسکین دهنده گل همیشه بهار از قدیم مورد استفاده بوده است .

----------------

موارد مصرف:

کرم آبرسان دلبان سرشار از عصاره گل همیشه بهار بوده که با مرطوب کنندگی عمیق پوست ساعتها آن را شاداب نگه داشته و از اثرات سوء خشکی پوست جلوگیری کرده و از پوست شما در برابر سرما،گرما یا عوامل شیمیائی مثل آلودگی محیط زیست و شوینده ها محافظت می کند.

✓ برای مراقبت از پوست خشک، خشن و ترک خورده
✓ مناسب برای آسیب های پوستی ناشی از استرس
--------------
نحوه مصرف: بر روی نواحی مورد نیاز دست و صورت و سایر قسمت ها قرار داده و به آرامی ماساژ دهید. برای بهترین نتیجه بعد از حمام و یا شستشوی دست و صورت استفاده شود.

شماره پروانه بهداشتی ساخت:16/13274

چنانچه فکر می کنید اطلاعات این آگهی دارای اشکال هست، به ما اطلاع دهید: گزارش اشکال