• نام تجاری (برند) : بلدرچین دماوند
  • پروانه بهره برداری / تولید :
  • نام شرکت : تولید کننده دستگاه جوجه کشی
  • شماره ثبت شرکت :

تماس با آگهی دهنده

نام محصول : دستگاه جوجه کشی
کد محصول : dq30sh
قیمت : 650000 تومان
استان،شهر : تهران-تهران
نشانی : نارمک - پایین تر از میدان نبوت - پلاک 337 - واحد 4

توضیحات : دستگاه جوجه کشی خانگی مدل DQ30SH مخصوص انواع پرندگان بلدرچین، مرغ، کبک، اردک، غاز، بوقلمون، قرقاول و شترمرغ
اگر به دنبال یک دستگاه جوجه کشی ارزان ، با کیفیت و زیبا هستید فرصت را از دست ندهید و دستکاه جوجه کشی DQ30 و DQ40 را بررسی و انتخاب کنید.
* امکان ستر و هچری در یک دستگاه
* درای چرخ گردان برای جابجایی آسان
* مصرف کم انرژی نسبت به محصولات مشابه
* گردش راک در تمام دستگاه های بلدرچین دماوند به صورت موتور گیربکس آرام و تمام اتوماتیک است که با استانداردهای جوجه کشی برای حرکت راک دستگاههای جوجه کشی برابری میکند در این روش حرکت راک قابل دید با چشم نیست و بالا رفتن راندمان جوجه کشی می گرددهمچنین امکان گردش یکباره و با سرعت آرام به طوری که با چشم بتوان حرکت راک را ملاحظه کرد در دستگاه های دماوند وجود دارد. * درب دستگاه شیشه دوجداره ( گاز آرگون) با نوارگسکت دو مگنته می باشد. توجه : استفاده از درب های یو پی وی سی به علت قرارگرفتن داخل کابن دستگاه و کم کردن فضای داخل میزان اکسیژن دستگاه را کاهش داده و باعث جوجه درآوری ضعیف تر می شود. لذا شرکت بلدرچین دماوند از درب های دوجداره مگنت دار که در سراسر دنیا جهت مصارف یخچال و فریزر های صنعتی کاربرد دارد استفاده می نماید.
* فن های دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند مخصوص سیرکوله هوای داخلی بوده و به هیچ عنوان از فن های آشپزخانه ای یا فن های تهویه جهت میکس هوای داخل استفاده نمی کند. فن های تهویه فقط جهت تهویه هوا طراحی شده اند و استفاده نا بجا از آنها موجب تفاوت دمایی در نقاط مختلف دستگاه می شود.

چنانچه فکر می کنید اطلاعات این آگهی دارای اشکال هست، به ما اطلاع دهید: گزارش اشکال