• نام تجاری (برند) : صنایع آجر قصر
  • پروانه بهره برداری / تولید : 2147483647
  • نام شرکت : تولید آجر نسوز نما
  • شماره ثبت شرکت :174790

تماس با آگهی دهنده

نام محصول : آجر نما نسوز و شیل
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید.
استان،شهر : اصفهان-اصفهان
نشانی : اصفهان شهرک صنعتی رازی خیابان یکم

توضیحات : امروزه تحت تاثیر مهندسی، معماری و صنعت ساخت و ساز و در راه تأمین مسکن باید به بهترین و زیباترین اندیشید و با توجه به اینکه در صنعت ساخت و ساز، نمای ساختمان از اهمیت خاصی برخوردار است، لذا شناخت و استفاده از مواد اولیه که این نیاز‌ها را برآورده سازد در اولویت قرار می‌گیرد. یکی از رایج ترین این مصالح آجر می‌باشد، که علاوه بر خصوصیات ذاتی آن که پایداری در برابر سرما و گرما و رطوبت و ... می باشد، زیبایی و ظرافت آن نیز مورد توجه همگان قرار دارد صنایع آجر قصراصفهان با استفاده از متخصصان کارآزموده و استفاده از مدرن ترین ماشین آلات تولید و به روزترین تکنولوژی موجود و مجهز بودن به آزمایشگاه مکانیک و کانی شناسی خاک و رعایت قوانین سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، توانسته بیشترین تنوع محصول و ظرفیت را در تولید خود بوجود آورد. این مجموعه از شما می خواهد تا با نگاهی فنی بر تولیدات، محصولی ایده آل را انتخاب نمایید.

صنایع آجر قصر اصفهان با یاری جویی از خداوند متعال، همیاری و همدلی پرسنل متخصص و بهره گیری از معادن و با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه موجود در کشور جهت تأمین نیاز روز‌افزون صنعت ساخت و ساز پا به عرصه تولید گذاشته است. صنایع آجر قصر اصفهان با بیش از نیم قرن تجربه تا به امروز سعی در ارائه محصولات استاندارد با کیفیت عالی و قابل رقابت با انواع مشابه داخلی دارد. مواد اولیه این مجموعه از شیل و خاک نسوز می‌باشد که از اعماق معادن خارج شده و این امکان را فراهم می سازد که بتوان محصولاتی با کیفیت برتر و رنگ های مختلف تولید کرد، لذا تولیدات این مجموعه شامل انواع آجرهای شیل و نسوز رنگی در ابعاد و سایزهای مختلف است. لازم به ذکر است محصولات صنایع آجر قصر اصفهان، با انواع سبک‌های معماری و طراحی داخلی سازگار بوده و تنوع بالای محصولات این امکان را به طراحان می دهد تا معماری و نمای داخلی و خارجی ساختمان را بر اساس سلیقه ی متنوع خریداران طراحی کنند.

ویژگیهای محصولات نسوز
به محصولاتی که در دردمای بالای 1200 درجه سانتی‌گراد به کار برده می‌شوند، مواد نسوز گفته می‌شود. آجر یکی از رایج‌ترین مصالح ساختمانی است که به دلیل خصوصیات ذاتی آن یعنی پایداری در برابر سرما، گرما، رطوبت و زیبایی ظاهری مورد توجه همگان قرار گرفته است. این خواص باعث شده به عنوان پرمصرف‌ترین مصالح در ساختمان محسوب شود و زیبایی و الگوی حاصل از آجر چینی موجب شده به صورت نما در داخل و خارج بنا مورد استفاده قرار بگیرد و هویتی خاص به ساختمان ببخشد. استفاده از آجر به عنوان فرش کف، پله و محوطه‌سازی فارغ از مقاومت مطلوب آن ویژگی‌های این مصالح کویری را در تمام شرایط اقلیمی بیشتر به نمایش می‌گذارد.آجر با وجود گذشت قرون، هنوز مدرن است و همراه با زمان پیش می‌رود. یک ساختمان آجری جزئی از طبیعت است و هم‌آوایی آن را نه تنها به هم نمی‌زند بلکه رنگ و فرم چشم‌نوازی به آن می‌بخشد، لذا همواره مورد پسند همگان بوده و هست. یک ساختمان آجری همانند یک فرش دستبافت، ترکیبی از سلیقه‌های بی‌انتهای معماران هنرمند است. امروزه به منظور حفظ و ماندگاری بناهای مهم و خاص در برابر سایش و یخبندان‌های مکرر و قابلیت مصرف در تمامی شرایط اقلیمی از آجر نسوز استفاده می‌شود.

ویژگیهای محصولات شیل
اولین و مهمترین عامل موثر در کیفیت آجر، نوع مواد اولیه آن می باشد که برای استاندارد‌سازی این محصولات استفاده از سنگ‌های معدنی و شیل می باشد. سنگ های معدنی و شیل سال های طولانی در آمریکا و اروپا استفاده شده و ماندگاری و کیفیت بالای خود را تثبیت کرده است. تنوع و ثبات رنگ و مقاومت فشاری بالا و نیز پایداری در برابر سرما و گرما و آلاینده های هوا باعث شده است تا جامعه ی مهندسین و خبرگان ساخت و ساز هر روز از این محصولات استقبال بیشتری کنند.

برخی از پروژه‌های انجام شده و در حال انجام توسط محصولات صنایع آجر قصر اصفهان :
پروژه خط شش مترو تهران (شرکت آهاب)
پروژه ساختمان دادگستری تهران- تهرانپارس خیابان شهید محلاتی (شرکت دژدیس سپاهان)
پروژه مجتمع تجاری تهران رو بروی دانشگاه علم و صنعت تهران (شرکت پرارین پندار)
پروژه هتل در حال ساخت عراق کربلای معلی (شرکت بن دژ کاو)
پروژه صفاییه یزد مجتمع 84 واحدی (شرکت سرمایه گزاری مسکن اصفهان)
پروژه دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداریهای استان اصفهان ( سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان)
پروژه مسکن مهر فولاد شهر (شرکت دیسمان)
پروژه سینماهای اصفهان (پردیس سینمایی اصفهان)
و...

چنانچه فکر می کنید اطلاعات این آگهی دارای اشکال هست، به ما اطلاع دهید: گزارش اشکال