برگزاری نشست مجازی کمیسیون بانوان در اتاق تعاون بعلاوه مصوبات


مدیر روابط عمومی اتاق تعاون ایران در گفت و گو با تحریریه اقتصاد  ایران کالا از برگزاری نشست مجازی کمیسیون بانوان در اتاق تعاون با هدف بررسی عملکرد اتاق تعاون استان قزوین خبر داد.

به گزارش "ایران کالا"  حاج محمدی در گفتگوی تصویری با شبکه ایران کالا مهمترین خبرهای بخش تعاونی را اطلاع رسانی کرد.

برگزاری نشست مجازی کمیسیون بانوان در اتاق تعاون

وی در ابتدا از برگزاری نشست مجازی کمیسیون بانوان در اتاق تعاون خبر داد و گفت: نشست تخصصی کمیسیون بانوان با توجه به شیوع ویروس کووید۱۹ با هدف تبادل تجربیات و ارائه گزارش عملکرد اتاق تعاون استان قزوین به صورت آنلاین برگزار شد.

مدیر روابط عمومی اتاق تعاون ایران ادامه داد: کمیسیون بانوان با هدف بررسی وضعیت عملکرد کمیسیون تخصصی بانوان اتاق تعاون استان قزوین در سال  ۱۳۹۸ و ارائه برنامه ها و راهکارهای پیشنهادی کمیسیون بانوان در سال ۱۳۹۹ با توجه به اولویت “آسیب های اقتصادی” بحران های ملی و مشارکت اتاق های تعاون استانی در حل مشکلات و مسایل موجود این جلسه را برگزار کرد.

سایت اینترنتی دهکده شاپ راه اندازی شد

حاج محمدی اظهار داشت: بر اساس مصوبات کمیسیون بانوان، فروشگاه آنلاین دهکده شاپ برای معرفی و فروش محصولات دامی، کشاورزی و صنایع دستی راه اندازی و رونمایی شد. این فروشگاه به منظور معرفی و فروش محصولات در استان قزوین ایجاد شده است.

وی افزود: در این نشست، هنرهای سنتی روستای الولک با موضوعیت عروسکهای محلی جهت ارتباط با باشگاه صنایع دستی یونسکو تحت پروژه احیا و ثبت عروسکهای ایرانی، که نماینده ای از آن روستا به کمیسیون بانوان اتاق ایران، معرفی شد.

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های مدیر روابط عمومی اتاق تعاون ایران را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.


نوشته های مرتبط

شبکه تلویزیونی «ایران کالا» 12 اسفند رسما افتتاح شد

شبکه تلویزیونی «ایرا

  علی عسکری در مراسم افتتاحیه شبکه تلویزیونی ایران کالا  درباره ایده اصلی تاسیس این شبکه تلویزیونی اظهار کرد: در چند سال گذشته مقام معظم ...

ادامه مطلب

شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاح رسمی شبکه ایران کالا

شریعتمداری وزیر صنعت

شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در مراسم افتتاح شبکه تلویزیونی ایران کالا اظهار کرد: گاهی دلم می‌خواست که این گفتمان و فرهنگ‌ساز...

ادامه مطلب

مؤیدی خرم آبادی «رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز» شد

مؤیدی خرم آبادی «رئی

به گزارش ایران کالا متن حکم حجت الاسلام حسن روحانی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای علی مؤیدی خرم آبادی نظر به مراتب تعهد و تجر...

ادامه مطلب

افزایش تعرفه‌ها موجب افزایش قاچاق می شود

افزایش تعرفه‌ها موجب

رئیس هیات مدیره فدراسیون واردات تصریح کرد: افزایش تعرفه‌ها باعث کاهش چشمگیر واردات از مجاری رسمی می‌شود و می‌تواند به افزایش قاچاق کالا...

ادامه مطلب